Gezamenlijk “op eigen benen staan”

Portfolio Landgoed 't Wildryck

Verscholen in de prachtige bossen van het Drents-Friese Wold ligt Vakantiepark ’t Wildryck. Hier wordt er graag goed voor je gezorgd. En dat is terug te zien aan de aandacht die geschonken wordt aan vrijwel alles. De prachtige faciliteiten, de luxe vakantiehuizen, de kampeerplaatsen die allemaal voorzien zijn privé-sanitair, sommige zelf met vloerverwarming, de hagelnieuwe luxe Glamping tenten. En dat alles, omgeven door prachtige natuur. Een spontane ontmoeting met reeën, eekhoorns, egels of andere bosbewoners,… dat is hier dan ook heel gewoon.

Wij zijn er klaar voor!

Wanneer eigenaar Auke de Haan, veehandelaar in hart en nieren, en “onze” Cees-Jan in 2020 in gesprek zijn wordt Landgoed ’t Wildryck nog grotendeels geëxploiteerd door Roompot. De wens is om volledig zelfvoorzienend te zijn in het realiseren van boekingen. Op het welbekende bierviltje wordt dan een 5-jarig contract op provisiebasis getekend. Het doel; losweken van die grootmacht en gezamenlijk op eigen benen staan. Te starten met het realiseren van een nieuwe website met het online reserveringssysteem van Tommy Booking Support, waardoor de boekingen nu al geruime tijd binnenstromen. Op het moment dat eind 2022 de ketting volledig gebroken zal zijn zullen wij ook de verhuur in eigen beheer nemen. De prachtige luxe hagelnieuwe Glamping tenten staan wel al te “shinen” op de website net als een aantal chalets die al in eigen beheer worden verhuurd.

Resultaat door samenwerking

Met veel plezier en toewijding werken wij samen met Auke en Dineke aan de toekomst van Landgoed ’t Wildryck. Wat wij hier allemaal voor doen?

  • Realisatie nieuwe website met integratie van Tommy 2.0
  • Professionele fotografie
  • Advisering en ondersteuning
  • Vertrek- en aankomstnotificaties voor gasten
  • Vindbaarheid in Google en andere zoekmachines (SEO)
  • Social media (opzet & invulling van onder andere Facebook en Instagram)
  • Adverteren via Google (SEA) en Social media
  • E-mailmarketing
  • Websiteonderhoud
  • Marketing advisering en strategie

Word jij onze volgende case?

Ben je op zoek naar een partner die branche kent, die weet voor welke uitdagingen je staat? Die aan een half woord genoeg heeft om jou te verrassen met praktische en betaalbare oplossingen? Of gewoon nieuwsgierig naar onze frisse blik op jouw bedrijf? Wij komen graag bij je langs!

* Verplichte velden * * * *
*
Onze vrienden